Hm.. mina nt arvutasin oma päevse kalorihulga niimoodi välja.
Keha mass x 2,5g valku (84 x 2.5 = 210g valku päevas).
Teada on et valgud peaksid moodustama 30% päevasest energiahulgast, süsivesikud 60% rasvad 10% (ei ole alati nii loomulikult).
Meil on nüüd teada 30% 100’st, nüüd arvutame grammid ümber kaloriteks
210 x 4 = 840 kcal = 30%. Siit saame
840 – 30%
x – 100% X = 100×840/30=2800 kcal
Ristkorrutis ja voilaa 2800 kcal. See on jällegi kõik minu enda teooria aga keegi võiks pulli pärast järgi proovida ja tulemused siia postitada.
Edu.
Edit: Ahjaa.. kuna teema autori eesmäk on alla võtta, siis vähenda oma kalorite hulka umbes 20% võrra, minul teeks see siis pävaseks ~2400 kcal.